Angajam sofer livrator

  • Verifica cu vanzatorul
  • Published date: 7 Septembrie 2021
    • DN3C, Varianta Constanta-Ovidiu, Constanta, Constanta, Romania

RESPONSABILITATI:
- Livrarea produselor la client conform rutelor;
- Pastrarea masinii curata;
- Predarea documentelor si banilor incasati conform documentelor la sediul firmeii;
- Verificarea produselor la incarcare impreuna cu gestionarul;
- Raspunde de produsele luate in primire pana la livrarea lor;

CERINTE:
- Studii: medii;
- posesor permis conducere categoria B;
- fara antecedente penale;
- fara antecedente rutiere grave;
- persoana ordonata, organizata, bune abilitati de comunicare;
- experienta minima de 1 an in conducerea autovehiculelor de transport marfa;
- experienta in lucru cu documente financiare (facturi, avize, chitante) reprezinta avantaj;
- seriozitate si responsabilitate;

Va rugam trimiteti CV-ul la adresa de email: [email protected]

Telefon: 0720300806

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

  • Angajam Fete si Baieti Restaurant Tip Fast Food

    Angajam Fete si Baieti Restaurant Tip Fast Food

    Altele Constanta (Constanta) 6 Septembrie 2021 2.30 RON Other currencies0.50 EUR
    0.44 GBP
    0.56 USD

    Angajam casier cu/fara experienta Cerinte: - Minim 10 clase - Dispus la ore suplimentare /cand e cazul - Persoana sociala Benificii - Salariu intre 2300 - 2500 - Tichete de masa 20 RON/zi - Orele suplimentare platite conform legii - Decontare Taxi - ...

    Altele (Constanta) 3 Septembrie 2021 Verifica cu vanzatorul

  • Model streaming online

    Model streaming online

    Altele Constanta (Constanta) 9 Iunie 2021 2000.00 Euro € Other currencies1758.20 GBP
    9153.20 RON
    2236.40 USD

    Ti-ai dorit vreodata venituri substantiale bazate doar pe activitatea ta ca individ? Noi iti oferim acest lucru in cadrul studioului nostru. Detinem o locatie langa malul marii cu dotari de lux si echipata profesional. Iti oferim suport 24/7 cat si t...