Butelie galbena

Vand Butelie galbena- aragaz de 11 kg doar in orasul Constanta. Pret: 100 lei. Telefon: 0747415446

Telefon: 0747415446

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

  • PERSONAL SERVICE AUTO

    PERSONAL SERVICE AUTO

    Altele Constanta (Constanta) 24 Ianuarie 2020 3000.00 RON Other currencies653.70 EUR
    575.40 GBP
    731.70 USD

    Service auto si camioane angajeaza mecanici, electricieni, tinichigii, vopsitori, pregatitori vopsitorie, ajutor mecanici, consilieri service, consilier comenzi piese. Service nou complet utilat si echipat, conditii de lucru foarte bune. Salariile in...

  • Angajam Lucrator comercial pentru Cofetaria Nedelya

    Angajam Lucrator comercial pentru Cofetaria Nedelya

    Altele Constanta (Constanta) 22 Noiembrie 2019 2500.00 RON Other currencies544.75 EUR
    479.50 GBP
    609.75 USD

    Responsabilități: • prezentarea și recomandarea produselor • servirea clienților • organizarea și curățarea spațiului de muncă • efectuarea stocului • închiderea de zi Cerințe: • seriozitate • amabilitate • limba engleză (reprezintă un avantaj) • exp...

  • Angajam Strungar clasic

    Angajam Strungar clasic

    Altele Constanta (Constanta) 2 Octombrie 2019 Verifica cu vanzatorul

    Angajam strungar clasic , Posibilitate lucru Full Time sau Part Time Bonuri de masa , transport asigurat Responsabilitati: • Opereaza si regleaza utilaje de prelucrare prin strunjire clasice cu scopul de a obtine piese finite conform indicatiilor din...