Ingrijire doamna virstnica

  • Verifica cu vanzatorul
  • Published date: 18 Iulie 2022
    • Constanta, Constanta, Romania

Cautam persoana din comuna Lumina pentru ingrijire doamna in virsta de 87 ani si ajutor in gospodarie 6 ore/zi (3 ore dimineata+3 ore seara).Rugam seriozitate.Tel. 0727975200; 0724131039

Telefon: 0727975200; 0724131039

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

  • Angajam sofer livrator

    Angajam sofer livrator

    Altele Constanta (Constanta) 7 Septembrie 2021 Verifica cu vanzatorul

    RESPONSABILITATI: - Livrarea produselor la client conform rutelor; - Pastrarea masinii curata; - Predarea documentelor si banilor incasati conform documentelor la sediul firmeii; - Verificarea produselor la incarcare impreuna cu gestionarul; - Raspun...

  • Angajam Fete si Baieti Restaurant Tip Fast Food

    Angajam Fete si Baieti Restaurant Tip Fast Food

    Altele Constanta (Constanta) 6 Septembrie 2021 2.30 RON Other currencies0.50 EUR
    0.44 GBP
    0.56 USD

    Angajam casier cu/fara experienta Cerinte: - Minim 10 clase - Dispus la ore suplimentare /cand e cazul - Persoana sociala Benificii - Salariu intre 2300 - 2500 - Tichete de masa 20 RON/zi - Orele suplimentare platite conform legii - Decontare Taxi - ...

    Altele (Constanta) 3 Septembrie 2021 Verifica cu vanzatorul