Sculer Matriter

Cautam sculer matriter pentru o renumita fabrica de sticla

Se lucreaza în 2 schimburi, 5 zile pe săptămână, cele două zile libere nu cad neapărat cu sâmbăta/ duminica sau sărbători legale, program

Programul este:
Schimbul 1: 06.30 – 14.30 ;

Schimbul 2: 14.00 – 22.00 .

Descriere cerințe candidat:

Absolvent studii medii sau școală profesională – profil mecanic;

Cunoștiințe privind toată gama de accesorii abrazive în funcţie de granulaţie şi diametru;

Responsabilități:

Executa operații de lăcătușerie și cizelură:

lucrări cu biaxul pentru lustruirea matrițelor;

operații de trasare, găurire și filetare;

lustruire pe mașini de lustruit a tuturor anexelor setului de matrițe.

Beneficii:

Bonuri de masă 300 lei/lună;

Salariu net: 2052 lei;

Bonus Crăciun 1 salariu,

Bonus Paște ½ salariu,

Bonus Vacanță ½ salariu;

Telefon: 0729800725

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

  • Operator Cantuire

    Operator Cantuire

    Muncitori - Soferi Constanta (Constanta) 9 Septembrie 2019 1800.00 RON Other currencies392.22 EUR
    345.24 GBP
    439.02 USD

    Cerinte post: Disponibilitatea de lucru in ture, in program de Luni pana Vineri; Orientare catre munca in echipa; Spirit de ordine si disciplina; Studii medii; Experienta minima pe un post similar sau in industria lemnului reprezinta avantaj. Respons...

  • Angajare

    Angajare

    Muncitori - Soferi Constanta (Constanta) 6 Septembrie 2019 Verifica cu vanzatorul

    Angajez manipulant/muncitor necalificat, salariu +bonuri masa+ bonusuri

  • Manipulant Marfa

    Manipulant Marfa

    Muncitori - Soferi Constanta (Constanta) 16 Iulie 2019 1780.00 RON Other currencies387.86 EUR
    341.40 GBP
    434.14 USD