Sculer Matriter

Cautam sculer matriter pentru o renumita fabrica de sticla

Se lucreaza în 2 schimburi, 5 zile pe săptămână, cele două zile libere nu cad neapărat cu sâmbăta/ duminica sau sărbători legale, program

Programul este:
Schimbul 1: 06.30 – 14.30 ;

Schimbul 2: 14.00 – 22.00 .

Descriere cerințe candidat:

Absolvent studii medii sau școală profesională – profil mecanic;

Cunoștiințe privind toată gama de accesorii abrazive în funcţie de granulaţie şi diametru;

Responsabilități:

Executa operații de lăcătușerie și cizelură:

lucrări cu biaxul pentru lustruirea matrițelor;

operații de trasare, găurire și filetare;

lustruire pe mașini de lustruit a tuturor anexelor setului de matrițe.

Beneficii:

Bonuri de masă 300 lei/lună;

Salariu net: 2052 lei;

Bonus Crăciun 1 salariu,

Bonus Paște ½ salariu,

Bonus Vacanță ½ salariu;

Telefon: 0729800725

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

  • Angajăm meseriaș, poate fi și începător - tâmplar PVC

    Angajăm meseriaș, poate fi și începător - tâmplar PVC

    Muncitori - Soferi Constanta (Constanta) 24 Iulie 2020 2000.00 RON Other currencies435.80 EUR
    383.60 GBP
    487.80 USD

    Firmă din Constanța, angajăm cu contract pe perioadă nedeterminată, tânăr dornic să învețe o meserie. Va face parte dintr-o echipă tânără și dinamică, având posibilitatea să se califice lucrând cu meseriași buni (producție și montaj de tâmplărie PVC)...

  • Angajam muncitori pentru productie vopsele

    Angajam muncitori pentru productie vopsele

    Muncitori - Soferi Jilava (Ilfov) 12 Mai 2020 Verifica cu vanzatorul

    Angajam muncitori pentru productie vopsele. Zona: Jilava, 1 Decembrie, Giurgiului sau apropiate. Contact – 0724.509.552, [email protected]

  • Angajam vopsitori

    Angajam vopsitori

    Angajam personal pentru vopsiri epoxidice si poliuretanice, aplicari de pardoseli din rasini sintetice. De preferat aplicatori cu experienta. Angajam si muncitori necalificati in vederea specializarii. Pentru deplasari in tara, vor exista beneficiile...