Angajam agent de vanzari uleiuri si lubrifianti auto si industriali

  • Verifica cu vanzatorul
  • Published date: 7 Septembrie 2021
  • Modified date: 7 Septembrie 2021
    • DN3C, Varianta Constanta-Ovidiu, Constanta, Constanta, Romania

Descrierea si responsabilitatile postului:
- Candidatul identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea trimiterii unei oferte;
- Vinde produsele comercializate de firma;
- Administreaza si dezvolta portofoliul propriu de clienti;
- Prezinta si promoveaza produsele comercializate de firma;
- Livreaza produsele conform comenzilor preluate;
- Este responsabil de incasarea sumelor datorate;

Cerinte:
- Experienta in vanzari;
- Cunostinte generale (aprofundate constituie un avantaj) in domeniul auto/industrial;
- Capacitati foarte bune de comunicare (scris si verbal), relationare si negociere cu clientii ;
- Cunostinte operare PC, Microsoft Office;
- Permis de conducere cat. B minim 2 ani

Beneficii:
- Masina de serviciu, telefon
- Salariu fix + comision
- Mediu placut de munca

Va rugam trimiteti CV-ul la adresa de email: [email protected]

Telefon: 0720300806

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

  • Lucrati de acasa si castigati cat doriti fara sa vindeti nimic! https://lucratideacasa.ro/

    Lucrati de acasa si castigati cat doriti fara sa vindeti nimic! https://lucratideacasa.ro/

    Vanzari - Marketing Constanta (Constanta) 29 Iulie 2021 Verifica cu vanzatorul

    Cautam oameni inteligenti si ambitiosi care vor sa castige bani de acasa fara sa vinda si fara sa cumpere nimic. Detalii pe https://lucratideacasa.ro/

  • Job part-time pe telefon

    Job part-time pe telefon

    Vanzari - Marketing (Constanta) 18 Martie 2021 Gratuit

    Caut doamne/domnisoare care isi doresc sa slabeasca folosind suplimente 100% naturale avizate de Ministerul Sanatatii si care postand reclame pe facebook/instagram isi pot face propria echipa din care vor castiga comision lunar pe cardul bancar!!! De...

  • Castiga cat vrei fara sa vinzi nimic

    Castiga cat vrei fara sa vinzi nimic

    Vanzari - Marketing Constanta (Constanta) 8 Septembrie 2020 50.00 RON Other currencies10.90 EUR
    9.59 GBP
    12.20 USD

    1- Intra in cea mai buna afacere din lume doar cu o investitie de 10$ o singura data si banii tai produc un venit nelimitat! Pentru detalii lasati-mi un mesaj pe Whatsapp: 0773-986-899