Reprezentant Vanzari Tehnic

  • Verifica cu vanzatorul
  • Published date: 2 Octombrie 2019
    • Constanta, Constanta, Romania

Gi Group România recrutează pentru clientul său, una dintre cele mai mari rețele de distribuție din domeniul sudurii în Europa, Reprezentant Tehnic Vanzari .

Cerințe:
 Diplomă universitară tehnică;
 Minim 2 ani experienţă în vânzări ( reprezintă un avantaj experienţa în domeniu construcţii sau echipamente de sudură);
 Excelente abilităţi de comunicare, relaţionare cu clienţii, atenţie distributivă şi capacitatea rapidă de a lua decizii;
 Cunoștințe operare PC;
 Cunoștințe avansate a limbii engleze.

Responsabilităţi:
 Administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi şi de furnizori autohtoni şi străini;
 Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
 Urmărirea realizării planului de vânzări lunar, trimestrial şi anual;
 Participarea la negocieri, întocmirea contractelor, monitorizarea derulării şi finalizarii acestora.
 Incasarea sumelor datorate de către clienţi şi transmiterea documentelor de vânzare;
 Responsabil de întocmirea documentelor de transport-marfă conform normativelor;
Beneficii:
 Contract nedeterminat;
 Salariu atractiv;
 Bonus Trimestrial;
 Tichete de masă;
 Program de lucru: L-V, 08.00 – 16.30.

Aşteptăm CV –ul tău pe adresa [email protected] sau nu ezita să ne contactezi la tel. 0746 047 580.

Telefon: 0746047580

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

  • Inscriem reprezentanti si coordonatori Avon

    Inscriem reprezentanti si coordonatori Avon

    Vanzari - Marketing Constanta (Constanta) 9 Septembrie 2019 1500.00 RON Other currencies326.85 EUR
    287.70 GBP
    365.85 USD

    Inscriem reprezentanti si coordonatori de vanzari Avon. Castigi intre 15-40 % din valoarea comenzilor proprii, cadouri in primele 5 campanii de la inscriere si participi la tombole plus multe alte beneficii. Ai sansa de a iti forma propria echipa si ...

  • Cautam fata model pentru o sedinta foto maine 09 august

    Cautam fata model pentru o sedinta foto maine 09 august

    Vanzari - Marketing Constanta (Constanta) 8 August 2019 Verifica cu vanzatorul

    Cautam o fata simpatica, eleganta si finuta pentru a intra in rolul unei zane ursitoare maine 09.10.2019. Rochia pe care o va purta este noua, eleganta si abia asteapta sa fie probata pentru o sedinta foto pentru ca despre asta este vorba! O sedinta ...

  • Angajam agenti de vanzari D2D Enel

    Angajam agenti de vanzari D2D Enel

    Vanzari - Marketing Constanta (Constanta) 27 Iunie 2019 Verifica cu vanzatorul

    CellularOne, Partener Enel, recruteaza agenti de vanzari, pentru munca de teren D2D. Cu/fara experienta. Fara limita de varsta. Program full time L-V, 9 – 17. Contract de munca pe perioada nedeterminata. Salariu fix + comision. Contact: 0747385869 / ...